Žij na plno

                                                       

Žij naplno

Zneužití a tresty známe ze svého života úplně každý. Může jít například o fyzické, psychické, citové, pracovní, sociální a další.  Mohlo se jednat o tresty či zneužití která jsme páchali sami na sobě nebo někoho jiného. Naše tělo si všechna tato zneužití a tresty pamatuje a ukládá. Jsou to různá bolavá místa, která třeba bolí jen v určitých situacích, nebo reaguje na podobné situace tíhou a intenzitou. Projevů našich těl je celá řada. Vzhledem k tomu, že jsem si těchto zneužití i trestů vědom, jsem si pro Vás připravil soubor 3 péčí, které spolu úzce souvisí. Otevře to prostor opustit, propustit a změnit realitu kde fungujete ze zneužití nebo trestu.
      
1 péče:

Abuse Hold

Pokud jste zažili jakékoliv zneužívání zdá se, že nemůžete zcela uzdravit sebe nebo své tělo, případně se dostat přes problémy s konkrétním chováním. Tato péče umožňuje tělu uvolnit zneužití, která má uložené, které jsme páchali sami na sobě nebo je páchal někdo na nás. Tato péče vyžaduje zakoupení a naposlouchání nahrávky Abuse HOLD. Je doporučeno poslouchat tuto nahrávku denně aspoň 30 dní.  Nahrávku můžete poslouchat i v noci během spánku. Lehkost a prostor, který Abuse přináší je nekonečný. Péče trvá 60 - 90 minut a provádí se osobně.
Link na zakoupení nahrávky je zde:
https://www.accessconsciousness.com/en/shop-catalog/all/the-original-clearing-the-issues-of-abuse/
Po registraci a přihlášení osoby z ČR získávají 20% slevu.
 
2 péče:

Obrácení všech trestů vašeho těla nebo Tělesný proces, který si vybere tělo

Tento tělesný proces odemyká tresty, které jsou uložené ve Vašem těle. Je to velice dynamický Tělesný proces, který umožní Vašemu tělu si odlehčit. Někteří klienti popsali, že se po péči cítí o 30Kg. lehčí. Péče trvá 60 – 90 minut a provádí se osobně.
 
3 péče:

Access Facelift + ESSE

Access Facelift nádherně otevírá možnosti milovat a přijmout svoje tělo, formuje ho, přináší energii sebelásky a krásné ho rozzáří. ESSE umí rozpustit soudy a pevné pohledy v těle a díky tomu může být vše jinak. Můžete začít tvořit nově, z nového prostoru, bez vzorců, které Vám nešli opustit. Péče trvá 60 – 90 minut a provádí se osobně.
         
4 péče:

Symphony Of Possibilities® - SOP - Symfonie možností

Symphony Of Possibilities® je otevření prostoru pro nekonečné možnosti. Občas se stává, že jedeme v zajetých kolejích, podle programu nebo vzorce a nenapadne nás to dělat jinak. Tato péče otevírá prostor k nekonečným možnostem. Péče trvá 60 minut a provádí se osobně nebo online
 
Pořadí péčí je naprosto individuální. Budeme postupovat podle Vás a Vašeho těla, aby změna probíhala laskavě a plynule. Je možné třeba poslouchat nahrávku Abuse a během tohoto měsíce již obdržet Tělesný proces i Facelift + ESSE a Abuse na závěr. Také můžete poslouchat nahrávku, a jakmile bude Vaše tělo na Abuse připraveno domluvíme termíny pro Vaše péče a každý termín vybereme co pro tělo bude největším přínosem.
Co by bylo potřeba, abyste byli svobodní, radostní a expanzivní sami se sebou a se svým tělem?
Je na čase žít naplno?
Investice: 12.500,- Kč
          

           

Objednávka balíčku

Balíček


Platba za balíčekSouhlasím se zpracováním údajů


Souhlas GDPRZaškrtněte, že nejste robot :-)

© Copyright Eunatam s.r.o.