Kurzy access tělesných procesů

Access Tělesné procesy


Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury? Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl. Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné. Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness říká: „Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“. Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.
Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.
Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.
Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

MTVSS - Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence)

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme MTVSS energie uvnitř svého těla. To jsou všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo, mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být.  Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart v těle.


Termíny kurzů MTVSS:
Čtvrtek a Pátek 19 - 20.03. 2020  


TSS - Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy)

Trojnásobné sekvenční systémy používáme při šokujících, traumatických záležitostech. Nejčastěji se používají jako slovní proces pro emocionální trauma, ale může být velmi efektivní na fyzické potíže, kdy příčinou bolesti bylo trauma, zejména nehoda, která byla emocionálně nebo fyzicky šokující natolik, že osoba má tendenci datovat svůj život před nehodou a po nehodě.


Termíny kurzů TSS:
Neděle 23.02. 2020


DMMD - De-molecular Manifestation and Molecular De-manifestation                                                              (De-molekulární Manifestace a Molekulární De-manifestace)

De-molekulární manifestace znamená vytvoření něčeho, kde nic nebylo a molekulární De-manifestace znamená odstranění něčeho, co existuje. 
Tam kde se v těle objevuje něco, co by tam být nemělo, nebo se naopak vyskytuje něco co je tam  navíc, můžete použít tento proces.


Termín kurzu DMMD:
Neděle 8.3.2020

ZST - Zero Sum of Trauma (Nulová suma Traumatu)

Nulová suma traumatu se používá pokud bylo tělo traumatizováno. Ruší účinek kumulativního traumatu na tělo. Uplatníte je i při opakovaném traumatu či bolesti když si tělo na bolest zvykne. Tento proces odstraňuje vše co uzamklo trauma do konkrétního místa, které třeba může bránit pohybu.


Termín kurzu ZST:
Neděle 8.3.2020

BMM -  Elimination, Eradication and Dissipation of BioMimetic and BioMimetric Mimicry of Other            People´sPains, Pathways and Realities - Eliminace, vyhlazení a rozpuštění biomimetické a biomimetrické mimiky bolestí, cest a realit jiných lidí.

změní to místa, kde vytváříme naše životy a naše těla z napodobování ostatních namísto sebe. Všude kde se snažíme být jiní jako rodiče a nakonec jste úplně stejní. Všude kde se snažíte mít s někým něco speciálního místo toho abyste byli sami sebou. 


Termín kurzu BMM:
Neděle 22.3.2020

BCF - Initialization, Activation and Exponentialization of 90% Brain Capacity and Function - Inicializace, aktivace a exponencializace 90% kapacity a fungování mozku

Tento proces se spouští po BMM a je jeho přímou návazností


Termín kurzu BCF :
Neděle 22.3.2020

Kurzy se konají na adrese Michelská 91. Při větším počtu účastníků bude místo upřesněno.
Pokud by jste se rádi účastnili kurzu, ale termíny vám nevyhovují, neváhejte mne oslovit. 


Výměny jsou plánovány pravidelně na každé Pondělí. Začínají v 17:00 a měnit si budete moci nejen Facelift, i Barsy, či Tělesné procesy.
Vzhledem k omezenému prostoru, kdo se dříve přihlásí ten vyhrává. Hlásit se můžete na čísle 731 404 505.


Tento kurz nemá žádná omezení, kurzu se může zúčastnit kdokoli. 
Cena kurzu je 1.500 korun a získáte certifikaci na tělesné procesy vyučované na kurzu.


Přihláška na Access Tělesné procesy

Termín kurzu
Jste mladší 15-ti let?Jsem dospívající mezi 15 až 18 lety?Platba za kurz
Souhlasím se zpracováním údajů a GDPR
© Copyright Matanue