Kurzy access tělesných procesů

Access Tělesné procesy


Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury? Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl. Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné. Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness říká: „Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“. Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.
Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle. Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.
Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Termíny nadcházejících kurzů:
08.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "DMMD", Neklanova 44, Praha, 17:00
10.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "Obnova strukturální integrity a funkce", Neklanova 44, Praha, 17:00
15.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "Lymfatické neshody a nekonzistence žláz", Neklanova 44, Praha, 17:00
17.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "MTVSS", Neklanova 44, Praha, 17:00
19.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "BBM", 17. Listopadu 238, Pardubice, 10:00
19.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "MTVSS", 17. Listopadu 238, Pardubice, 14:00
22.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "Kompenzační proudy", Neklanova 44, Praha, 17:00
24.09. 2020 Kurz Access Tělesný proces "Exit Stage Left", Neklanova 44, Praha, 17:00
29.09. 2020 Kurz Tělesného procesu "Alergie", Neklanova 44, Praha, 17:00


Kurzy se konají na adrese Neklanova 44, Praha Vyšehrad od 17:00 pokud není uvedeno jinak.

MTVSS - Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění molekulární terminální valence)

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme MTVSS energie uvnitř svého těla. To jsou všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo, mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být.  Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart v těle.


TSS - Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy)

Trojnásobné sekvenční systémy používáme při šokujících, traumatických záležitostech. Nejčastěji se používají jako slovní proces pro emocionální trauma, ale může být velmi efektivní na fyzické potíže, kdy příčinou bolesti bylo trauma, zejména nehoda, která byla emocionálně nebo fyzicky šokující natolik, že osoba má tendenci datovat svůj život před nehodou a po nehodě.


DMMD - De-molecular Manifestation and Molecular De-manifestation                                                              (De-molekulární Manifestace a Molekulární De-manifestace)

De-molekulární manifestace znamená vytvoření něčeho, kde nic nebylo a molekulární De-manifestace znamená odstranění něčeho, co existuje. 
Tam kde se v těle objevuje něco, co by tam být nemělo, nebo se naopak vyskytuje něco co je tam navíc, můžete použít tento proces. Každý stav od artritidy po nádory až po bradavice, kde něco narostlo navíc, nebo něco potřebného není tak hojné, jak by mělo být.

ZST - Zero Sum of Trauma (Nulová suma Traumatu)

Nulová suma traumatu se používá pokud bylo tělo traumatizováno. Ruší účinek kumulativního traumatu na tělo. Uplatníte je i při opakovaném traumatu či bolesti když si tělo na bolest zvykne. Tento proces odstraňuje vše co uzamklo trauma do konkrétního místa, které třeba může bránit pohybu.

BBM -  Elimination, Eradication and Dissipation of BioMimetic and BioMimetric Mimicry of Other            People´sPains, Pathways and Realities - Eliminace, vyhlazení a rozpuštění biomimetické a biomimetrické mimiky bolestí, cest a realit jiných lidí.

změní to místa, kde vytváříme naše životy a naše těla z napodobování ostatních namísto sebe. Všude kde se snažíme být jiní jako rodiče a nakonec jste úplně stejní. Všude kde se snažíte mít s někým něco speciálního místo toho abyste byli sami sebou. 

BCF - Initialization, Activation and Exponentialization of 90% Brain Capacity and Function - Inicializace, aktivace a exponencializace 90% kapacity a fungování mozku

Tento proces se spouští po BMM a je jeho přímou návazností. Doporučuje se ho spustit hned po BMM


Obnovení společenství se zemí

Naše těla pochází z této planety. Máme stejné možnosti jako planeta země. Tento proces Vám umožní obnovit společenství s touto planetou a vnímat a používat její energie.


Obnova Hyperventilace

Obnova hyperventilace obnovuje humanoidní schopnost přijímat více kyslíku, než je normální pro člověka. Obnovuje to, co je normální ventilace pro humanoidy, i když by to pro lidi byla hyperventilace. Pro tento proces je zapotřebí nejdříve obdržet MTVSS na imunitní systém.

Circuitry

Funguje u zvířat i lidí, kteří utrpěli nějaká tělesná trauma. Jedná se o procesy, které spouštíte lidem, když chcete ovlivnit vztah k fyzickému stavu těla. Když máte na kůži řez po chirurgickém zákroku, rozbíjí to obvody. Tento proces to uzdravuje. Funguje také pro ty, kteří měli záchvaty. Tento proces, v kombinaci
s jinými tělesnými procesy může mít hluboký vliv na osoby s autismem, ADD, ADHD a OCD.


Reciproční dimenze

Lidé, kteří mají bolesti krční páteře nebo bolesti v zádech (zvláště když se střídají bolesti krční páteře a dolní části zad) jsou hlavními kandidáty                              pro Reciproční dimenze. Vzhledem k tomu, že se jedná o Reciproční dimenze, není zdroj problému zcela v této realitě, je částečně v jiných dimenzích                      a jiných realitách. Někteří lidé zaznamenali zásadní změny v tom, jak jejich tělo funguje po spuštění tohoto procesu.
Tento proces funguje na obou koncích páteře od samého vrcholu týlu a spodního konce kostrče. Jde z obou konců páteře, ale také z této dimenze                          do dalších dimenzí. Používá se při mnoha omezeních, která vytvářejí mnoho ztuhlosti a nedostatku pohybu v páteři.
Reciproční dimenze mohou fungovat tam, kde se zdá, že se toho nemůžete zbavit.

Zdrojové pole pro eliminaci a vyhlazení toxických amalgámů

Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu. Všechny těžké kovy, které se usadili v těle můžete tímto procesem propustit a vyloučit ze svého těla. Tento proces je velice přínosný ve spojení DMMD. 


Kompenzační proudy

Tento proces může pomoci odstranit kompenzační proudy, které umožňují lži bezmocnosti ztělesnění. Tam, kde se vzdáváme své síly                                                  a přežíváme místo abychom prospívali.Kurzy se konají na adrese Neklanova 44, Praha. Při větším počtu účastníků bude místo upřesněno.
Pokud byste se rádi zúčastnili kurzu, ale nevyhovuje Vám termín, neváhejte mne oslovit. 


Výměny jsou plánovány pravidelně na každé Pondělí. Začínají v 17:00 a měnit si budete moci nejen Facelift, i Barsy, či Tělesné procesy.
Vzhledem k omezenému prostoru, kdo se dříve přihlásí ten vyhrává. Hlásit se můžete na čísle 731 404 505.


Tento kurz nemá žádná omezení, kurzu se může zúčastnit kdokoli. 
Cena kurzu je 1.250 korun a získáte certifikaci na tělesný proces vyučovaný na kurzu.


Přihláška na Access Tělesné procesy

Termín kurzu

Jste mladší 15-ti let?Jsem dospívající mezi 15 až 18 lety?Platba za kurz
Souhlasím se zpracováním údajů a GDPR
© Copyright Eunatam s.r.o.