Masáž 5 kontinentů

Masáž 5 kontinentů

Informace o technice Masáž 5 kontinentů
Tato masážní technika spojená s vnitřní léčivou energií a univerzální energií umožňuje jemně aktivizovat celé tělo, probudit vitální sílu (kundalini) podél páteře a nasměrovat ji do srdce. Je to biodynamická masáž, která probouzí přirozené léčebné procesy a odstraňuje nepříjemné emoční vzpomínky i toxiny. Působí jako psychoterapie pro tělo, přináší regeneraci a rozvoj, postupně otevírá paměť našeho těla, čistí stará traumata a umožňuje volnému oběhu energie potěšení a životní síly (libida). Poskytuje viditelné fyzické i psychické zklidnění. Umožňuje nám krok za krokem znovu získat sebevědomí, vitalitu, obnovit sebeúctu, pocit klidu, radosti ze života a zejména harmonizovat emoční zátěž, která blokuje naši energii.


Masáž M5C dokáže synergicky spojit několik světových technik, a kombinuje masáž, aromaterapii a energii magnetismu. Z Asie, používá techniky jako Shiatsu a Tuina, které pomocí meridiánů harmonizují tělo. Havajskou techniku Lomi-Lomi, využívá masáž M5C k efektu “vln života“, které zaplaví tělo blahodárnou relaxací. V Tureckých masáží, odehrávající se v koupelnách a s mýdlem, si odnášíme, jak dynamicky a s velkou energií chytit ruce a nohy a Ajurvédské doteky a následování Čaker nás pak přenáší do Indie, odkud pochází masáž Marma a práce s energetickými body, které mají v masáži M5C své zasloužené místo. A samozřejmě tím, že je ukotvena v práci se svalovým polem a anatomickými body těla, připomíná MC5 i masáž Švédskou.

Jak probíhá kurz 
Kurz M5C je dvoudenní. Skládá se z teoretické a praktické části, kdy si vyzkoušíte a osvojíte metody Masáže 5 kontinentů. Seznámíte se s oleji, jejich vlastnostmi a vším co masáž přináší. Kurz je každý den na cca 8 hodin, s přestávkou na oběd. Přineste si s sebou 2 velké a 2 malé ručníky a prádlo, ve kterém se budete cítit pohodlně.


Uspořádání kurzu
Naše studio Matanue, je jediným, které nabízí individuální kurzy této metody pro lázně, wellness a masážní centra. Připravujeme kurzy na míru po celé České republice i kdekoliv po světě. Rádi byste u Vás uspořádali kurz pro Vaše zaměstnance? Chtěli byste získat esenciální oleje jako dárek? Přejete si být jedni z prvních, kdo tuto masáž nabídnou svým klientům? Můžeme pro Vás vytvořit kurz, ve Vašem městě a termínu která Vám vyhovuje.

Cena kurzu
Cena tohoto kurzu je mezinárodně určena tvůrcem této metody na 480€, což je v závislosti na aktuálním kurzu cca 12.500,- Kč. Cena je vždy vypočítávána dle aktuálního kurzu 1 dne začátku kurzu. Možné je platit v EUR a CZK.
Vzhledem k certifikaci, a nákladům spojených s přípravou kurzu je vždy vybírána nevratnázáloha ve výši 200€, cca 5.200,- Kč.


Termíny kurzů
                
16.07. - 17.07. 2022 
Masáž 5ti kontinentů, Praha - V hájích 331/27 - 9:00 - 18:00


Přihláška na kurz Masáž 5 kontinentů

Termín kurzu


Platba za kurz


Platba v měně
Souhlasím se zpracováním údajů


Souhlas GDPR
© Copyright Eunatam s.r.o.