Expanze života

Expanze života

Krásný den, 
představuji Vám produkt, který nemá obdoby na této planetě. 
Jedná se o měsíční placené členství, které Vám různými nástroji, umožní expandovat Váš život za hranice možností. 


Unikátní v tomto produktu je mimo jiné i mobilní aplikace, ve které máte uloženy všechny záznamy z tohoto členství, pěkně pohromadě. ZOOM, meditace, cvičení a mnoho dalšího. Tuto "VĚCIČKU" máte stále při sobě, můžete ji používat on-line i off-line, a mít ji tak stále se vším obsahem při sobě a k dispozici.
Aplikaci získá každý, kdo se pro členství rozhodne. 


Členství Vám nabízí celou řadu možností, jak expandovat Váš život. Je v něm obsaženo několik produktů z různých oblastí, které dohromady vytváří dokonalý celek k expanzi Vašeho života. Každý produkt sám o sobě je obrovským přínosem a proto se jednotlivé produkty nemíchají dohromady. Tím můžete získat z každého produktu, maximum a pro sebe ještě více péče, expanze a prostoru. Pokud si žádáte expanzi v kterékoli části Vašeho života, toto členství je možnost, jak toho dosáhnout. Všechno záleží na tom, jak jste ochotni investovat sami do sebe, změny, a života, který žádáte. Co všechno jste ochotni udělat pro sebe??                          

Členství: Absolutní expanze života

                             
Toto je plnohodnotné členství, které má všechno, abyste vzlétli ke hvězdám. Jste ochotni mít každý týden ZOOM, meditaci, možnosti pro Vaše tělo a realitu, motivační texty a mnoho dalšího? 


Členství obsahuje:
4x měsíčně ZOOM
na aktuální témata, situace, tíhu a limity, které se objevují ve Vašich životech. Tyto ZOOMy budou 60 minut dlouhé, a Vy na nich budete moci být přítomni živě, a užít si možnost položit otázku, změnit Váš život, tělo a programy. ze kterých vytváříte svou realitu. V každém ZOOM je cvičení, které Vám umožní změnit to, co pro Vás nefunguje, a pracovat na sobě každý den. 


4x měsíčně řízená meditace
meditace na různá témata s přispěním úžasných bytostí a energií. Shamballa, Plejády, Akáša, světelné symboly a mnoho dalšího. Meditace budou vždy následovat po pravidelných ZOOM a budou na 30 minut. Těchto meditací se budou účastnit i různí hosté, aby přínos členství mohl být maximální. 


4x měsíčně možnosti pro Vaše tělo a realitu
možnosti pro Vaše tělo a realitu, Vám umožňuje otevřít a expandovat vše,  co pro Vás a pro Vaše tělo funguje. V čem se cítíte uvolnění a za hranicemi toho, co jste se naučili. Je toho tolik, o čem jsme přesvědčení jak by mělo být, nebo někdo v našem životě, vztahu, práci obchodu atd.  Tyto energie otevírají možnosti a zvou do Vašeho života lehkost, zábavu, zdraví, peníze nebo cokoli dalšího co si přejete rozšířit a expandovat ve Vašem životě. Při otevírání nekonečných možností Vám budou přispívat různé osoby z celého světa, které se rozhodli tvořit za hranicemi kontroly a všech limitů.


2x měsíčně prostor jen a jen pro Vás a Vaše životy.
Na těchto ZOOM budeme řešit Vaše situace, které se Vám nedaří změnit. Budete moci položit otázku k Vašemu tématu živě, nebo prostřednictvím emailu. Toto je čas pro Vás. Vaši změnu a Vaši budoucnost.


10x motivační zprávy v Telegramové skupině
Každý 3 den, dostanete do uzavřené Telegramové skupiny text, který Vám otevře další a další prostor pro Vaši tvorbu. Tyto texty opět korespondují s aktuální situací, energií, abyste se mohli uvolnit, v celkovém dění ve Vašich životech.
Ukázku takového textu máte zde: 
"Dokonalý vesmír,
jeho brilantnost, štědrost, hojnost, kreativita a smysl pro humor mne baví každý den.
Když jste připraveni to vidět, vnímat a být si toho vědomi, tak je to tady neustále.
Jenže pak do toho mi sami, více či méně, házíme vidle, otáčíme se od toho co vesmír posílá, vymyslíme si pádné důvody, proč to odmítnout a zůstaneme na místě.
Je to prostor, kdy začneme hodnotit a soudit, vytahovat svoje očekávání a potřeby, a úplně zapomínáme na to co nebo koho vesmír poslal. Takže nulový bod tvorby, jelikož to nebo koho vesmír poslal, nemá formu, strukturu, obal, nebo cokoli jiného, co jsme se rozhodli, že by mělo být. Jenže, když budete dělat, něco stále dokola, stejným způsobem, a čekat, že to jednou dopadne jinak, tak je to šílenství!
Velké množství z nás, vidí v těch druhých jejich potenciál, jaký by mohli být v budoucnu, vidí kam by mohli posunout svůj business, co změnit aby to fungovalo. Jenže někdy je ta budoucnost na životy vzdálená… My jsme si vědomi, že můžeme vytvořit cokoli, jenže oni čekají, že musí něco nebo někdo být tak jak chtějí, jak si myslí, že být být mělo, jak se to naučili, nebo to musí být s konkrétní osobou.
Měli byste si být vědomi, s kým můžete tvořit hned. Vytvořit s ním teď, budoucnost o jakou žádáte! Ať už je to vztah, business, rodina, zážitky, dobrodružství, sex, zkrátka cokoli.
Vaši budoucnost si tvoříte teď a tady!
Je jen na Vás jaká bude.
Krásnou neděli"


Díky tomuto členství, můžete na všech těchto ZOOM a péčích být živě a přítomni v kouzlu okamžiku, zároveň získáte aplikaci, do Vašeho mobilního telefonu, kterou budete mít stále při sobě. Poslechnout si kteroukoli nahrávku, zpětně kolikrát chcete. Cvičení a motivační texty, tuto "VĚCIČKU" můžete mít stále při sobě, soubory stažené do telefonu, a poslouchat je i tam kde jste off-line. 


Hodnota tohoto členství v jednotlivých produktech, kdybyste si každý produkt zakoupili zvlášť,  je měsíčně více jak 1.800€ / 49.000,- CZK 

Cena členství: 151€ / měsíčně, ekvivalent v CZK je 4.100,- Kč

Cena členství: 1.812€ / ročně, ekvivalent v CZK je 49.200,- Kč

Při roční platbě získáte dárek v hodnotě 150€, dle svého výběru

To znamená, že zaplatíte méně, jak 9% z celkové hodnoty všech produktů.
Jsem nadšený, když se někdo rozhodne investovat do sebe, svého života a reality. Vzít svůj život do svých rukou, vidět a uznat vše co nefunguje, opustit to, a vytvořit život, tělo, vztahy a realitu po které toužíte.

A když jsem ochotný do Vás investovat já, více jak 91%, kdy si dovolíte investovat Vy sami do sebe, těch zbývajících necelých 9% ??


Členství: Expanze života


Toto členství, je "začátečnická" verze pro volbu a investici do sebe.


Členství obsahuje:
1x měsíčně ZOOM 
je to vždy první ZOOM v měsíci, a bude pro Vás k dispozici pouze ze záznamu do 48 hodin po tom co se ZOOM uskuteční.


1x měsíčně řízená meditace
je to vždy, první meditace v měsíci, a bude pro Vás k dispozici pouze ze záznamu do 48 hodin po tom co se meditace uskuteční.


1x měsíčně možnosti pro Vaše tělo a realitu
Každý měsíc, pro Vás bude k dispozici 1 energetické expandování pro Vaše tělo a realitu, pouze ze záznamu do 48 hodin, po tom co se energetické přispění uskuteční.


4x motivační zprávy v Telegramové skupině. 
Hodnota tohoto členství v jednotlivých produktech, které jsou v členství obsažené,
je více jak 350€ / 9.500,- CZK

Cena členství: 51€ / měsíčně ekvivalent v CZK je 1.400,- Kč

Sleva na všech produktech dohromady je neuvěřitelných více než 85%

Rozhodli jste se jít Vaší cestou a rychlostí, neexistuje tady něco jako dobře a špatně. Pro každého funguje něco jiného. Každému vyhovuje něco jiného, někdo hezky na jistotu a postupně, a někdo jiný jde do všeho na plný pecky..
Pokud se rozhodnete, můžete své členství navýšit trvale, nebo si třeba navýšit jen několik měsíců z roka.
        
Pokud Vám do 3 hodin od odeslání přihlášky, nepřijde potvrzení přijetí přihlášky Vašeho členství, kontaktujete mne prosím na e-mail info@matanue.com.
Rádi byste si dali členství do nákladů Vašeho podnikání? Vše je možné, stačí mne kontaktovat.
Je teď ten čas, zajistit Vašim zaměstnancům péči na celý příští rok? Víte, že můžete získat zpět 10% z celkové částky programem Affiliate?

       

Affiliate program

Jste ochotni začít tvořit hojnost ve svém životě? 
Affiliate program je další možností jak expandovat hojnost do Vašeho života. 
Jak se stát členem Affiliate programu?


Každý předplatitel, který si objedná roční členství "Absolutní expanze života", získá možnost se do tohoto programu zapojit. Jinak to není možné. Pokud nejste ochotni investovat sami do sebe, jak byste chtěli otevřít možnost někomu jinému? 
Víte že si můžete vybrat roční členství "Absolutní expanze života" zapojit se do programu Affiliate a platit svoje členství měsíčně? 


Je teď ten čas, stát se pozvánkou pro ostatní? 
Program spočívá v tom, že budete dalším lidem otevírat možnosti k tomu, aby měli jejich život ještě větší. 


Každý člen Affiliate programu, si určí nebo získá svůj AFFILIATE-KÓD. Tento KÓD bude předávat dalším lidem, kteří si toto členství vyberou. Při registraci zadají Váš AFFILIATE-KÓD, nebo udělejte registraci s nimi. Tímto způsobem se určí, že tento předplatitel je součástí Vašeho AFFILIATE programu. Následující měsíc, vždy od 1 - 7 dne v měsíci, Vám přijde přehled, kolik lidí použilo Váš AFFILIATE-KÓD s produkty, které si zakoupili. Vystavíte fakturu na provizi a peníze přijdou na účet.  Jak se to ještě zlepší? 
V nové aplikaci, která bude startovat na Jaře, bude toto vše již automaticky a přehledně graficky zpracováno, a Vy budete mít přehled okamžitě, kolikrát se Váš AFFILIATE-KÓD použil. 


Jedinečný bonus na tento měsíc:

Rádi byste bonus 200€ nebo 800€?

Pokud otevřete možnosti 10-ti lidem, a oni se rozhodnou pro roční členství, zaregistrují se, a zaplatí dle jejich výběru do konce Ledna celé členství nebo první měsíc, získáte dle typu členství jednorázový bonus.
10x 50€ členství jednorázový bonus 200€
10x 150€ členství jednorázový bonus 800€
V případě, že byste měli například 3x za 51€ a 7x za 151€ bude se to řešit poměrem. 51€ členství - 20€, 151€ členství - 80€.


Co dalšího je tady možné?
Kolikrát se Vám investice, do tohoto členství vrátí? Jste ochotni investovat do sebe, a získat minimálně 10x investici zpět? A co když jde mnohonásobně víc? 
Výše odměny je 10% z celkové částky, kterou zájemce v daném měsíci zaplatí. 
O kom víte, že toto členství je přímo pro něj? 
Jaký zaměstnavatel investuje, nebo přispívá svým zaměstnancům k fyzické, emoční i duševní pohodě?
Víte, že celé členství je daňově uznatelné? 
Je tady také možnost, aby Vám zaměstnavatel zaplatil základní členství a Vy sami si doplatili zbytek do vyššího členství. 


Navíc získáte jako bonus k Affiliate programu 2x měsíčně ZOOM, na kterém můžete být živě, na expandování Vašeho podnikání v rámci Affiliate programu úplně zdarma. Všichni, kteří se rozhodnou tvořit se mnou tento program, dostanou maximální podporu pro expanzi jejich podnikání.

Stačí se rozhodnout a vybrat si to...


Závazná přihláška ke členství


Zaškrtněte, že jste živý člověk a ne robot :-)

smluvní ceny 


© Copyright Eunatam s.r.o.