Access energetický facelift


ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Co vlastně je Energetický Facelift?
Access Consciousness Facelift je jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu.
  
 
PRO KOHO JE VHODNÝ?
Tento proces je pro kohokoli, kdo má zájem vypadat a cítit se energičtější a mladší. Access Facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.
Každé sezení Access Faceliftu, ktreré trvá 60 - 90 minut, dává tělu šanci se pohnout a transformovat mnoho omezujících energií a hodnocení, které se promítne do obličeje, hlavy, hrudníku a těla - efektivně tak vymažou celulární paměť.
Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk, pracuje s buňkami vašeho těla, obnovuje, oživuje a omlazuje.
Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.
Access Energetic Facelift prokazatelně zlepšuje:
  • Světlo & prosvětlenost obličeje
  • Elasticitu kůže
  • Jasnost v očích
  • Záři ve vlasech
  • Zvednutí prsou a pozadí
  • Zlepšuje energii
  • Zvyšuje uvolnění
  • Rovná zuby
Výhody však nejsou jen hluboko na kůži. Jako energetická praxe funguje Access Facelift také na podprahových příčinách hodnocení a stárnutí, pomáhá vám vypadat odlišně, jednat jinak, cítit se jinak a vytvářet větší lehkost, radost pro vaše tělo a váš život.
Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.
 
Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity?
 
KOLIK SEZENÍ JE POTŘEBA?
Neexistuje žádný doporučený počet sezení aplikace Access Facelift za účelem dosažení výsledků a využití všech výhod tohoto procesu. (Někteří dokonce říkají že viděli změny už po jednom sezení.) Nicméně, stejně jako chodit do tělocvičny, čím více obdržíte, tím více budete i nadále vypadat a cítit se lépe. Pokud se Facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.
Tuto jednoduchou techniku ​​se může naučit kdokoli.
Access Energetický Facelift může být také skvělým doplňkem každého podnikání, kde pracujete s klienty a jejich těly - krása, wellness, masáže a další.
Objednejte se na konzultaci a nebo se přihlaste přímo na kurz, kde se naučíte metodu praktikovat.
© Copyright Eunatam s.r.o.