semináře


semináře 

Semináře na různá témata.

Kurz ČISTĚNÍ ČAKER

cena:                      1.250,- Kč
datum konání:      
délka:                     cca 2 hodiny
Během tohoto kurzu se naučíte jak vyčistit své čakry a jak je harmonizovat. Naučíte se je vnímat, vidět a pracovat s nimi. Bude pro Vás přínosem naučit se pracovat s Vašimi čakrami? Získáte tištěné materiály o čakrách, provedu Vás řízenou meditací a vyčistíme všechny Vaše čakry a zklidníme Vaši mysl. Kdo se k nám přidá? 

Shamballa a fontána se živou vodou 

cena:                      1.250,- Kč
datum konání:      
délka:                     cca 2 hodiny
Během tohoto kurzu, se v řízené meditaci vydáme do Shambally. Setkáte se s duchovními zvířaty, potkáte se s úžasnými bytostmi v Shamballe a navštívíme nejen fontánu se živou vodou. Díky fontáně si kdykoli budete moci doplnit svou životní energii, v Shamballe si budete moci promluvit s dalšími nekonečnými bytostmi  a získat užitečné informace. Kdo se s námi vypraví na tuto dobrodružnou cestu ?

Holistic Dance 

cena:                      999,- Kč
datum konání:     
délka:                     cca 4 hodiny
HOLISTIC DANCE 💃❤️🙏💃(chrámový tanec)
Ladnost, jemnost, tekutost těla 💃....uvolnění se z kontroly mysli přináší ženám hluboký ponor do vlastního ženství 🙏❤️💃                                                          Propojení se s vlastním ženstvím, sexualitou a vnitřní ženou. Tancem Vás provede Ma Prem Anjali a občerstvení připraví Holka modrooká.                                 
Která žena si tento tanec vybere? 

Přihláška na seminář

SeminářPlatba za seminářSouhlasím se zpracováním údajů


Souhlas GDPR
© Copyright Eunatam s.r.o.