semináře


semináře 

On-line semináře na různá témata.

Během semináře je klient opečovaný energiemi, svou volbou mění pohled na situaci a celé si to může ověřit na svých pocitech. ZooSemináře se konají formou hromadného hovoru přes Skype, Zoom či Facebook. Díky skupině, se mohou objevit otázky, které jsou přínosem i pro ostatní. Není nutné mít během hovoru zapnutou kameru, je to však přínosem. 

VZTAHY 

máte komplikovaný rodinný vztah? Vaše partnerské vztahy končí stále stejně? Obtížně si hledáte kamarády a přátele a rádi byste to změnili? Můžete získat nové poznatky jak vytvářet různé vztahy ve Vašich životech. Dovolit si změnit rodinné vzorce, očekávání, společenské úhle pohledu jak má vztah vypadat atd. Během péče se odstraňuje vše, co Vám brání vytvořit si jakýkoli vztah, ve kterém se budete cítit s lehkostí a radostí. 

seminář o vztazích
cena:                     500,- Kč za osobu
datum konání:      28.3. 2020 v 19:00
délka:                     max. 120 minut.
médium:                Skype - konferenční hovor

STRES

O co ještě v životě musíte přijít, kolikrát se ještě rozzlobíte a budete ve stresu než si to dovolíte změnit ? Máte ve Vašem životě stres? Stresují Vás lidé, situace, zdraví nebo něco jiného? Během tohoto callu, se dozvíte jak stres propustit z Vašeho těla. Čistí se vše, co Vám stres ve Vašem životě způsobuje, emoční i rozumová úroveň Vašeho stresu a učíte se jak s tím pracovat na každý den. Pokud si dovolíte propustit stres a vše co Vám ho způsobuje z Vašeho života, Váš život se uklidní, zjemní, cítíte se lehčeji a uvolněně. 


seminář o stresu
cena:                     500,- Kč za osobu
datum konání:      4.4. 2020 v 19:00
délka:                     max. 120 minut.
médium:                Skype - konferenční hovor

Přihláška na On-line seminář

SeminářPlatba za seminář


Souhlasím se zpracováním údajů


Souhlas GDPR
© Copyright Matanue