Balíčky

Balíčky

Každý sám vytváříme svoje jedinečné a úžasné kouzlo. Společně pak vytváříme jedinečný zázrak, které je mnohem větší a přináší více možností. A proto jsme si pro Vás ve spolupráci s různými dalšími úžasnými bytostmi připravili několik balíčků, které o Vaše tělo budou postupně pečovat různými metodami. Proto se můžete nechat opečovat kosmetikou, vonnými oleji, nástroji Access Consciousness, Masáží 5ti kontinentů a mnoha dalšími nástroji a modalitami.


Podrobný popis balíčků najdete pod objednávkou. 


             

Objednávka balíčku

BalíčekPlatba za balíčekSouhlasím se zpracováním údajů


Souhlas GDPRZaškrtněte, že nejste robot :-)

                                                       

Žij na plno

Zneužití a tresty známe ze svého života úplně každý. Může jít například o fyzické, psychické, citové, pracovní, sociální a další.  Mohlo se jednat o tresty či zneužití která jsme páchali sami na sobě nebo někoho jiného. Naše tělo si všechna tato zneužití a tresty pamatuje a ukládá. Jsou to různá bolavá místa, která třeba bolí jen v určitých situacích, nebo reaguje na podobné situace tíhou a intenzitou. Projevů našich těl je celá řada. Vzhledem k tomu, že jsem si těchto zneužití i trestů vědom, jsem si pro Vás připravil soubor 3 péčí, které spolu úzce souvisí. Otevře to prostor opustit, propustit a změnit realitu kde fungujete ze zneužití nebo trestu.
 
1 péče:

Abuse Hold

Pokud jste zažili jakékoliv zneužívání zdá se, že nemůžete zcela uzdravit sebe nebo své tělo, případně se dostat přes problémy s konkrétním chováním. Tato péče umožňuje tělu uvolnit zneužití, která má uložené, které jsme páchali sami na sobě nebo je páchal někdo na nás. Tato péče vyžaduje zakoupení a naposlouchání nahrávky Abuse HOLD. Je doporučeno poslouchat tuto nahrávku denně aspoň 30 dní.  Nahrávku můžete poslouchat i v noci během spánku. Lehkost a prostor, který Abuse přináší je nekonečný. Péče trvá 60 - 90 minut a provádí se osobně.
Link na zakoupení nahrávky je zde:
https://www.accessconsciousness.com/en/shop-catalog/all/the-original-clearing-the-issues-of-abuse/
Po registraci a přihlášení osoby z ČR získávají 20% slevu.
 
2 péče:

Obrácení všech trestů vašeho těla nebo Tělesný proces, který si vybere tělo

Tento tělesný proces odemyká tresty, které jsou uložené ve Vašem těle. Je to velice dynamický Tělesný proces, který umožní Vašemu tělu si odlehčit. Někteří klienti popsali, že se po péči cítí o 30Kg. lehčí. Péče trvá 60 – 90 minut a provádí se osobně.
 
3 péče:

Access Facelift + ESSE

Access Facelift nádherně otevírá možnosti milovat a přijmout svoje tělo, formuje ho, přináší energii sebelásky a krásné ho rozzáří. ESSE umí rozpustit soudy a pevné pohledy v těle a díky tomu může být vše jinak. Můžete začít tvořit nově, z nového prostoru, bez vzorců, které Vám nešli opustit. Péče trvá 60 – 90 minut a provádí se osobně.
         
4 péče:

Symphony Of Possibilities® - SOP - Symfonie možností

Symphony Of Possibilities® je otevření prostoru pro nekonečné možnosti. Občas se stává, že jedeme v zajetých kolejích, podle programu nebo vzorce a nenapadne nás to dělat jinak. Tato péče otevírá prostor k nekonečným možnostem. Péče trvá 60 minut a provádí se osobně nebo online
 
Pořadí péčí je naprosto individuální. Budeme postupovat podle Vás a Vašeho těla, aby změna probíhala laskavě a plynule. Je možné třeba poslouchat nahrávku Abuse a během tohoto měsíce již obdržet Tělesný proces i Facelift + ESSE a Abuse na závěr. Také můžete poslouchat nahrávku, a jakmile bude Vaše tělo na Abuse připraveno domluvíme termíny pro Vaše péče a každý termín vybereme co pro tělo bude největším přínosem.
Co by bylo potřeba, abyste byli svobodní, radostní a expanzivní sami se sebou a se svým tělem?
Je na čase žít naplno?
Investice: 12.500,- Kč
          

           

          

                                  

Cesta k sobě

Připravili jsme si pro Vás krásnou celostní péči, kde otevřeme prostor pro změny Vašeho těla. Tato kombinace se skládá ze 3 částí, které mají libovolné pořadí tak jak si to určí tělo.
   
1 péče:

Access Facelift + ESSE

Spojením laskavé a hýčkající péče Access Facelift a uvolňující a rozpouštějící ESSE vytváří kombinaci, která otevírá nekonečný prostor možností. Rozpustit, prozářit, uvolnit různé limity a omezení těmito energiemi je balzámem pro tělo i duši. Provádí Pavel Mencl a trvá přibližně 90 – 120 minut a provádí se osobně

 

2 péče:

Společná facilitace Ivy a Pavla

Společná facilitace Ivy a Pavla na téma sebeláska, sebehodnota, krása, stárnutí, vrásky a další fyzické, citové, emoční limity, které bude prostor změnit v lehkosti, laskavosti a přispěním ženské i mužské energie a SOP. Otevře Vám prostor ještě více milovat a přijmout Vaše tělo a Vaši bytost. Tato facilitace trvá 90 – 120 minut a provádí se osobně nebo on-line.

3 péče:

Kosmetická péče

Prestige rituál - Rituální omlazení a rozzáření pokožky. Přírodní rostlinné směsi a pečující oleje v kombinací s unikátní masážní technikou omladí, projasní a oživí váš vzhled. - Své klienty vedu k tomu, aby si jejich pokožka vytvořila přirozenou ochranou bariéru a byla schopna samoregulace a samoléčby, k čemuž je od přírody stvořená. Ukáži vám, jak příjemná, uvolňující a přínosná může péče o pleť být a budu ráda, když se péče o pleť a tělo, pro Vás stane příjemným zážitkem. Nezaleží na stavu a stáří vaší pokožky, vždy je možné udělat něco proto, abyste se cítili ve svém těle příjemně. Tato péče trvá 90 -120 minut a provádí ji Ivana Bártová
Více informací o této péči naleznete zde: MAHIBALO
Investice: 8.000,- Kč
© Copyright Eunatam s.r.o.