Balíčky

Balíčky

Každý sám vytváříme svoje jedinečné a úžasné kouzlo. Společně pak vytváříme jedinečný zázrak, které je mnohem větší a přináší více možností. A proto jsme si pro Vás ve spolupráci s různými dalšími úžasnými bytostmi připravili několik balíčků, které o Vaše tělo budou postupně pečovat různými metodami. Proto se můžete nechat opečovat kosmetikou, vonnými oleji, nástroji Access Consciousness, Masáží 5ti kontinentů a mnoha dalšími nástroji a modalitami.


Pro podrobný popis balíčků a přihlášku klikněte na název balíčku.


             
                         

Balíčky:

Žij naplno

Cesta k sobě

Bylo nás 5


                             

Žij naplno

Zneužití a tresty známe ze svého života asi úplně každý. Zneužití může být třeba fyzické, psychické, citové, pracovní, sociální a další.  Mohlo se jednat o tresty či zneužití která jsme páchali sami na sobě nebo někoho jiného. Naše tělo si všechna tato zneužití a tresty pamatuje a ukládá. Jsou to různá bolavá místa, která třeba bolí jen v určitých situacích, nebo tělo reaguje na podobné situace tíhou a bolestí. Projevů našich těl je celá řada. Tento balíček a soubor péčí Vám Otevře prostor opustit, propustit a změnit realitu kde fungujete ze zneužití nebo trestu.
 

Abuse Hold

Obrácení všech trestů vašeho těla nebo Tělesný proces, který si vybere tělo

Access Facelift + ESSE

Symphony Of Possibilities® - SOP - Symfonie možností

          

           

        

Cesta k sobě

Připravili jsme si pro Vás krásnou celostní péči, kde otevřeme prostor pro změny Vašeho těla. Tato kombinace se skládá ze 3 částí, které mají libovolné pořadí tak jak si to určí tělo.
   
1 péče:

Access Facelift + ESSE

Spojením laskavé a hýčkající péče Access Facelift a uvolňující a rozpouštějící ESSE vytváří kombinaci, která otevírá nekonečný prostor možností. Rozpustit, prozářit, uvolnit různé limity a omezení těmito energiemi je balzámem pro tělo i duši. Provádí Pavel Mencl a trvá přibližně 90 – 120 minut a provádí se osobně

 

2 péče:

Společná facilitace Ivy a Pavla

Společná facilitace Ivy a Pavla na téma sebeláska, sebehodnota, krása, stárnutí, vrásky a další fyzické, citové, emoční limity, které bude prostor změnit v lehkosti, laskavosti a přispěním ženské i mužské energie a SOP. Otevře Vám prostor ještě více milovat a přijmout Vaše tělo a Vaši bytost. Tato facilitace trvá 90 – 120 minut a provádí se osobně nebo on-line.

3 péče:

Kosmetická péče

Prestige rituál - Rituální omlazení a rozzáření pokožky. Přírodní rostlinné směsi a pečující oleje v kombinací s unikátní masážní technikou omladí, projasní a oživí váš vzhled. - Své klienty vedu k tomu, aby si jejich pokožka vytvořila přirozenou ochranou bariéru a byla schopna samoregulace a samoléčby, k čemuž je od přírody stvořená. Ukáži vám, jak příjemná, uvolňující a přínosná může péče o pleť být a budu ráda, když se péče o pleť a tělo, pro Vás stane příjemným zážitkem. Nezaleží na stavu a stáří vaší pokožky, vždy je možné udělat něco proto, abyste se cítili ve svém těle příjemně. Tato péče trvá 90 -120 minut a provádí ji Ivana Bártová
Více informací o této péči naleznete zde: MAHIBALO
Investice: 8.000,- Kč
© Copyright Eunatam s.r.o.